
Ei sunt 3 dintre ingredientele ce ma alcatuiesc.
Ei reprezinta viata mea,acum.
Ei,plus alti cativa,imi sunt indispensabili.
Azi e ziua unei fiinte fara de care eu as fi fost nimic.
La multi ani,Gini!
Si da,e vorba numai despre mine.

si azi implineste 9 ani!!
la multi ani,miaunescule! :*

Am recitit azi o parte din textele pe care le-am scris de-a lungul anilor pe blogul asta, apoi cateva comentarii si m-a cuprins o neliniste ...